Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
0

Kaķu izstāde

Datums: 14.02.2018 08:22
11 skatījumi

17.un 18. februārī starptautiskā kaķu izstāde vairāk nekā 180 kaķu sacentīsies par izstādes galveno balvu "Best of best''.Dalībnieki Rīgā ieradīsies no Baltijas valstīm ,Somijas,Zviedrijas,Krievijas un pat Itālijas ,''MansDraugs'' informē pasākuma rīkotāji.
Izstādē būs apskatāmi 24 dažādu šķirņu pārstāvji.Visplašāk būs pārstāvētas jau apmeklētāju iemīļotās šķirnes- maigie milži meinkuni un omulīgie britu īsspalvainie,kā arī pirmo reizi populārāko izstāde pārstāvēto šķirņu Top 3 vidū ierindojušies kailie sfinksi.
Apmeklētājiem būs unikāla iespēja klātienē aplūkot tādu retu šķirņu pārstāvjus kā regdolus,Bengalijas,Amerikas sprograusu,karteziesu un Nevas maskarades kaķus.
Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja nobalsot par savu favorītu. Skatītāju konkursa laureāti tiks apbalvoti 18.februārī plkst. 15:30
Izstāde notiks ''DinoZoo Pasaule Arēna'' Krasta iela 52,Rīga. Ieeja bez maksas.

Turklāt piedaloties Facebook,Twitter akcijas loterijā,uzvarētāji būs divas personas,bet personas varēs droši ņemt līdz savus draugus,radus utt. Šie uzvārētāji  tiks gan aizvesti uz šo izstādi un pēc izstādes arī aizvedīs Jūs mājās.
​Par velti.
​Lai Jums izdevušās šīs brivdienas.